22 Farklı Sesten "Zamansız" Bir Albüm

Türkiye'nin en köklü gruplarından biri olan Yeni Türkü'nün en sevilen şarkıları, farklı tarzlardaki 22 müzisyen tarafından yeniden yorumlandı. Tamamı 11 Mart'ta dinleyicisiyle buluşacak saygı albümü niteliğindeki "Yeni Türkü Zamansız" albümünde "Fırtına", "Yeşilmişik", "Karanfil", "Yağmurun Elleri" ve "Olmasa Mektubun" gibi dinleyicilerin hayatına dokunan eşsiz şarkılar bulunuyor. Pasaj Müzik etiketiyle yayımlanacak albümden ilk şarkı 21 Ocak Cuma günü tüm dijital platformlarda yerini alacak. Albüm yayınına kadar ise her hafta sürpriz şarkılarla albümün ilk yarısı dinleyicisiyle buluşacak.

Grubun en sevilen şarkılarını en sevilen seslerden dinleyeceğimiz "Yeni Türkü Zamansız" albümü ile hafızalarımızı yeniden tazeleyeceğiz ve unutulmaz şarkılar bir kez daha arşivlerdeki yerini alacak.

21 Ocak Cuma günü ilk şarkısı yayımlanacak "Yeni Türkü Zamansız" albümüne hayat veren tüm isimler ise şöyle; Athena, Melek Mosso, Kenan Doğulu, Gaye Su Akyol, Buray, Sena Şener, Cem Adrian, Emir Can İğrek, Hayko Cepkin, Ceylan Ertem, Can Gox, Sıla, Edis, Sura İskenderli, Ecem Erkek, Mabel Matiz, Bora Duran, Mehmet Erdem, Kalben, İkiye On Kala, Pamela ve Mert Fırat.